Social Icons

Pages

domenica 23 giugno 2013

Genta Ismajli nxjerr “zogun” në shesh

Një pakujdesi në veshje e lëvizje e ka kthyer këngëtaren Genta Ismajli në ‘prenë’ më të mirë për fotografin tonë. Këngëtarja energjike, e cila së fundmi është bërë pjesë e fushatës së Partisë Demokratike, në ndalesën e radhës (Shkodër) ka ekspozuar më shumë se ç’duhet nga pjesët e saj intime…

Një këmbë e ngritur lart në funksion të koreografisë që vetëm Genta di ta bëjë dhe fap, “zogu” del në sheNe besojmë që këngëtarja Ismajli nuk e ka kuptuar këtë gjë, sepse në të kundërt nuk do ta kishte vazhduar  performancën me të njëjtin ritëm. 


Nessun commento:

Posta un commento